• Kursy Języka Angielskiego dla Dzieci & Młodzieży & Dorosłych & Firm

  • Ambitna i niebanalna metoda nauczania

  • Teddy Eddie w szkole Perfect

  • Nauka w formie zabawy

  • Zajęcia online

  • Nauka o kulturze angielskiej

  • Angielski dla dzieci 8-11 lat

Szkoła Języków Obcych Jelcz-Laskowice

Szkoła Językowa Perfect rozpoczęła swoją działalność w 2013r. Wyróżnia nas indywidualne podejście do kursantów oraz wysoki poziom nauczania, co znajduje potwierdzenie w zaufaniu, jakim obdarza nas poszerzające się grono naszych słuchaczy.

Stosujemy nowoczesne metody nauczania przy wykorzystaniu multimediów, co sprawia, że nauka języka  jest ciekawa.  Prowadzimy zajęcia w małych, kameralnych grupach do 8 osób. Wykorzystujemy metodę DIRECT METHOD FOR ENGLISH oraz metodę komunikatywną.

Nasza szkoła to jedyna licencjonowana placówka w mieście i gminie Jelcz-Laskowice,  która prowadzi kursy metodami Teddy Eddie oraz Savvy Ed. Są to metody dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Licencjonowana metoda to gwarancja, że zajęcia są prowadzone zgodnie z określonymi standardami i zapewnią optymalny rozwój językowy dzieci. Ponadto daje pewność, że nauczyciele będą właściwie przeszkoleni do pracy z oferowanymi przez nas metodami, a materiały edukacyjne są na najwyższym poziomie i stale aktualizowane.

Metoda Teddy Eddie przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat i obejmuje 4 poziomy: START,  STANDARD,  ABC, SCHOOL

Metoda Savvy Ed przeznaczona jest dla dzieci wczesnoszkolnych w wieku od 7 do 10 lat i obejmuje 3 poziomy:

1 – komunikacja i nauka czytania
2 – komunikacja i nauka pisania
3 – integracja wszystkich sprawności i gramatyka

Kursy te to początek wspaniałej przygody z językiem angielskim, która również doprowadzi dzieci do pierwszych egzaminów Cambridge: Pre A1  Starters i A1 MOVERS.

Naszym atutem jest zgrany i profesjonalny zespół lektorów, dla których nauczanie języka angielskiego jest pasją. Wszyscy mają kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i legitymują się stosowynym przygotowaniem zawodowym.